Dünyada elektrik sektörünün önde gelen firmaları ile ortak çalışmalarımız sayesinde her geçen gün artan temsilciliklerimiz ile ürün gamımızı geliştirerek, sizlere daha çok çeşit sunmaya gayret ediyoruz.

E-T-A Elektrotechnische Apparate GmbH firması 1948 yılında Jakob Ellenberger ve Harald A.Poensgen Tarafından kurulmuştur. Özellikle cihazları ve yardımcı sistemleri aşırı yük ve kısa devrenin zararlı etkilerinden koruyabilecek karakteristiklere sahip devre kesiciler üretmektedir. Baverya bölgesinde 900 çalışanıyla CE ,UL,CSA,VDE,LroS gibi normlara uygun, yüksek kaliteli ürünlerin tasarım ve üretimini yapmaktadır.

ESCHA Firması 1983 yılında Almanya’da kurulmuş olup yüksek ve kaliteli bağlantı konnektorleri üretmektedir. Ürünler Otomotiv sektörü de, Paketleme makinalarında ,Gıda sektöründe,  Kimya fabrikalarında, Enerji ve Ulaşım sektöründe kullanılmaktadır. Ürün grubunda Sensör Kabloları, Profibus Kabloları, Endüstriyel Ethernet Kabloları, Device Net Kabloları, M12X1 Güç Kabloları, 2 Yollu Dağıtıcılar, I/O Bağlantı Kutuları, Kablosuz Bağlantı soketleri ve Valf soketleri bulunmaktadır.  Sensör kablosu ürün grubunun içerisinde M8 , M12 , M23, 7/8” çaplı, Düz ve 90C açılı konnektör olup üretiminde Ledli konnektörlerde bulunmaktadır. Sensor kablolarında 2M-5M-10M kablo uzunluğunda standart ürün grubu bulunmakta olup istenilen özel metrajlarda üretim yapılabilmektedir. Sensör kablosu üretimi tek taraflı ve çift tarafı konnektör bağlantı çeşitleri de mevcuttur. Ayrıca farklı uygulama alanları için talep doğrultusunda müşteriye özel üretim yapılabilmektedir. IP67 , IP68 ve IP69 koruma sınıfına uygun üretimde yapmaktadır.

ESCHA Dünya genelinde 900 çalışan ile Avrupa , Asya ve Amerikadaki üretim tesisleri sayesinde hizmet vermektedir.

BANNER Firması 1966 yılında Bob Fayfield tarafından Amerika Birleşik devletlerinin Minneapolis şehrinde kurulmuştur. Banner firmasının Kuzey ve Güney Amerika ,Asya ,Afrika ,Avusturalya ve Avrupa da satış ofisleri mevcuttur.Dünya çapında 3500 den fazla çalışanı bulunmakta olup , Ürünleri her 3,5 saniyede bir dünya genelinde kullanılmaktadır. 50 yılı aşkın tecrübesi ile 40000’den fazla ürünü mevcuttur

BANNER Firmasını ürün grubunda  Fotoelektrik sensörler , Lazer mesafe sensörleri , Ultrasonik sensörler , Fiber optik sensörler , Radar sensörleri , Sıcaklık ve titreşim sensörleri , Makine Emniyet Ürünleri , Güvenlik Işık Perdeleri , Güvenlik röleleri , Güvenlik Lazer Tarayıcıları , Emniyet şalterleri ,  İndikatörler ve Kule Işıkları , Endüstriyel Aydınlatma Lambaları , Lazer Barkod Tarayıcılar, Kablosuz Haberleşme Ürünleri, Vision Sensörleri,   ve Kablolu bağlantı konnektöri bulunmaktadır

BANNER firmasının üretmiş olduğu ürünler Otomotiv , Gıda , Tarım , Montaj ve Robotik , Elektronik , İçecek , Paketleme , Su arıtma , Trafik ve Otopark , İlaç ve Makine aydınlatması sektörlerinde güvenle kullanılmaktadır.

THEBEN firması 1921 yılında Paul SCHWENK APPARAREBAU adı ile Stuttgart’ta kurulmuştur.1947 yılında 2. Dünya savaşı sonrasında ilk zaman saatini üretmiştir.

THEBEN firmasının dünya üzerinde 60 ülkede temsilciliği bulunmaktadır. Almanya’nın yanı sıra Fransa, İngiltere, İtalya, İsveç, Hollanda ve Singapur da kendi büroları bulunmaktadır.

THEBEN firmasının üretim konusu analog ve dijital zaman saatleri, fotoselli hareket sensörleri, led aydınlatma, KNX akıllı bina otomasyon sistemleri ve termostatlardır.

THEBEN firması ürünlerinin kullanıcı dostu zaman kontrollü, aydınlatma kontrollü, KNX bina kontrollü sistemlerinde kendi ilklerine imza atmıştır. 

THEBEN firması Uluslararası DIN EN ISO 9001:2000 belgelerine sahiptir.

HUMMEL AG metal ve plastik dairesel konnektörler, kablo rekorları, spiral kablo koruma sistemi ve müşteri odaklı özel çözümler sunmaktadır. Dairesel konnektörler de M8 ve M40 arasındaki tüm ebatlar da üretim yapmaktadır.

HUMMEL AG HSK serisi kablo rakorları plastik, pirinç ( Nikel kaplama) ve Paslanmaz çelik versiyonları da mevcuttur.

HUMMEL AG EMV-Ex serisi kablo rakorları EN 60079-0 ve EN 60079-7 ye uygun koruma tipinde üretilmiş olup patlayıcı alanlarda kullanılmakta olan elektrik tesislerinde güvenle kullanılmaktadır.

HUMMEL AG EXIOS kablo rakorları tehlikeli alanlar için tasarlanmış olup IECEX ve ATEX standartlarına uygun olarak üretilmiş olup sertifikaları mevcuttur.

HUMMEL AG ürünleri bir çok farklı sektörde kullanılmaktadır. Otomasyon, gıda işleme teknolojisi, taşıma, robotik, kimya, petrol ve demiryolu.

SAHİP OLDUĞU BELGELER: 

HARTING Electric GmbH & Co. KG 1945 yılında Almanya’nın Espelkamp şehrinde HARTING ailesi tarafından kurulmuştur. 150’si eğitimli mühendis olmak üzere 2400 personel çalışmaktadır. HARTING konnektör üretimi konusunda market lideri olup Avrupa, Asya ve Amerika da 30’u aşkın şubesi vasıtasıyla müşterilerine hizmet vermektedir.HARTING EN ISO 9001 standardına sahip olup üretim ve yönetimde uygulamaktadır.

1876 doğumlu elektrik mühendisi ve otomobil fanatiği Wilhelm Grimm, orijinal Daimler motorlu taşıtını Kircheim-Teck’te süren ilk kişi oldu ve kesinlikle firmanın gelişmesi için temel taşı attı. 1903 yılında Apparatebau’da kendi elektrik işini kurdu ve 1918’de ticari araçlar için elektrikli parça üreten Apparatebau şirketini kurdu. İlk müşterileri arasında Daimler Untertürkheim, Benz Gagenau, NSU, Maybach ve Horch vardı. En bilinir, ağır yük araçları,  römork, otobüs, kamyon ve tarım makinesi üreticisi firmalar bugüne dek Apparatebau Kirchheim-Teck’in değerli müşterileri olmaya devam ediyor. Ürün grubunda sigorta yuvaları, kamyon, otobüs ve araç konnektörleri  bulunmaktadır.

MAFELEC 1947 yılında Fransa da kurulmuştur ve 450 çalışanıyla 70 yıllık bir geçmişe sahip olup, üretiminin % 47sini ihraç etmektedir. Yıllık cirosunun % 3,5’nu AR-GE ye ayırmaktadır.

MAFELEC Demiryolu, Havacılık, Savunma, Denizcilik, Enerji, Otobüs, Endüstri ve Sanayi alanlarında kullanılmakta olan ürünler üretmektedir.

Başlıca ürünleri arasında, Kapı Açma Butonları , Engelli İkaz Butonları, Acil Stop Butonları, İkaz Üniteleri,  Led İç Aydınlatmalar , Led Dış Aydınlatmalar, Kontrol Kutuları, Kumanda Kolları (Joystick) ve Kumanda Kutuları, Raylı Ulaşım Sinyalizasyon Elemanları bulunmaktadır.

ÜRÜN KALİTE SERTİFİKALARI

1980 yılında Güney Kore’de kurulmuş olan firma, sivil ve askeri konnektör üretimi yanında kablo gruplaması yaparak Güney Kore başta olmak üzere bir çok ülkeye hizmet vermektedir. Kablo gruplamada ihtiyaç duyulan özel bir çok kablo çeşidini kendi fabrikasında üretim kabiliyetine sahip olan firma hızlı teslimat konusunda sektöründe öncü firmalar arasındadır.