Ana Sayfa   Kurumsal   Temsilciliklerimiz   Bayiliklerimiz   Haberler   Yeni Ürünler   Download   İletişim   ENGLISH
 Haberler & Duyurular
HUMMEL YENİ TEMSİLCİLİK 

01/01/2011 TARİHİNDEN İTİBAREN REKOR , YUVARLAK KONNEKTÖR , BAĞLANTI KUTULARI KONUSUNDA İDDALI ALMAN MALI HUMMEL MARKASINIDA BÜNYEMİZE KATMIŞ BULUNMAKTAYIZ.

AŞAĞIDAKİ LİNKTEN WEB SİTESİNE ULAŞABİLİRSİNİZ.

http://www.hummel.com/en/products/online-catalogue.html

 

 
 
Tümünü Göster 
 
 
 
 Temsilciliklerimiz

E-T-A

E-T-A Elektrotechnische Apparate GmbH firması 1948 yılında Jakob Ellenberger ve Harald A.Poensgen Tarafından kurulmuştur. Özellikle cihazları ve yardımcı sistemleri aşırı yük ve kısa devrenin zararlı etkilerinden koruyabilecek karakteristiklere sahip devre kesiciler üretmektedir. Baverya bölgesinde 900 çalışanıyla C€ ,UL,CSA,VDE,LroS gibi normlara uygun, yüksek kaliteli ürünlerin tasarım ve üretimini yapmaktadır. E-T-A devre koruyucu ürünlerinin yanısıra Elektronik Kontrol veEnstrümantasyon ürünlerinin üretimini yapmaktadır. Akış metreler ve monitörler,seviye sensörleri bir çok sanayi uygulaması için doğru seçimlerdir.

Ürünler için tıklayınız...

ESCHA

1983 yılında kurulan ESCHA fabrikası, otomasyon ürünleri, otomotiv sektörü, paketleme makinaları, gıda sektörü ve kimya fabrikalarına, yüksek kalitede sensör kablolar ve bağlantı ürünleri sağlamaktadır. Sensor kabloları konusunda market lideri konumunda olan ESCHA fabrikasında 240 personel çalışmaktadır. Sensör kablosu ürün grubunun içerisinde M12, M8 , 7/8 , düz konnektör, 90° açılı konnektör Ledli konnektör , valf tipi konnektör ve kablolar , ayrıca sensör kablolarında 2 m, 5 m, 10 m kablo uzunluğu Escha firmasının standart ürün grubunun içinde bulunmaktadır.Bağlantı gruplarında da Escha firması market lideridir. M8, M12 ,4 kutuplu, 5 kutuplu, çiftli tarafı dişi tekli tarafı erkek vb çeşitli y tipi çoklayıcılar Escha firması ürünleri içindedir.

Ürünler için tıklayınız...

BANNER

Amerikan firması olan Banner, 1967 yılında Minneapolis kentinde kurulmuştur. Tüm dünyada 650 çalışanı olan Banner her yıl yaklaşık 10 adet yeni ürün piyasaya çıkarmaktadır. Banner firması Amerika’da fotoelektrik sensör ve makine güvenlik ürünlerinde market lideri konumundadır.Banner fotoelektrik sensörlerde dış gövde boyutları olarak M12,M18,M30 silindirik tipi ve dikdörtgen tipi ürün şekilleri bulunmaktadır. Çalışma prensibi bakımından; karşılıklı çalışan (emiter-receiver), refrektörlü (retroreflective) ve cisimden yansımalı (diffuse) modelleri vardır. Ayrıca fiber optik kablolu sensörlerde 250°C ısıya dayanıklı ürünleri mevcuttur.

Ürünler için tıklayınız...

PRESSMASTERÜrünler için tıklayınız...

THEBEN

Theben AG firması 1921 yılında “Paul Schwenk Apparatebau” adı ile Stuttgart’ta kurulmuştur. 1947 yılında, İkinci Dünya Savaşı sonrasında ilk zaman sayacını üreten firma, 1971 – 2001 yılları arasında başta Fransa, İtalya ve İngiltere olmak üzere operasyonlarını genişletmiştir.  Bugün 53 ülkede operasyonu olan firma, pazar lideri üstün kaliteli ürünleri ile sürekli gelişime devam etmektedir.
Theben AG firmasının üretiminde zaman, aydınlatma ve klima kontrol sistemleri için çözümler bulunmaktadır. Theben her ürün grubunda en üstün kaliteli ürünşeri piyasaya sunmayı hedef edinmiştir. Ürün grupları arasında sadece analog ve dijital zaman sayaçları değil, aynı zamanda saatlik, günlük, aylık ve yıllık programlar sunan mikro-işlemci kontrollü cihazlar bulunmaktadır. Bunun yanında Theben firması, merdiven otomatları, aydınlık kontrol anahtarları ve ısıtma tasarrufu amaçlı saat termostatları gibi ürünler ile de çok tanınmaktadır.
Theben AG firması ürünlerinin kullanıcı dostu ve kaliteli olmasını ve dizaynlarının üst düzey olmasını amaç edinmiştir. Firma uluslar arası DIN EN ISO 9001: 2000 belgesine sahiptir.
Firmanın dijital zaman sayacı ürünlerinden olan TERMINA Top, aşağıda belirtilen teknoloji, dizayn ve ergonomi ödüllerini almıştır:
ELEX 2000, tib 2000, designlink 2001, ETOP Award 2001, CHEOPS control und digital clock thermostats RAMSES 800 top: reddot design award 2003.

Ürünler için tıklayınız...

HUMMELÜrünler için tıklayınız...

 

 

Ürünler için tıklayınız...

Ürünler için tıklayınız...

 
Ana Sayfa   |   Kurumsal   |   Temsilciliklerimiz   |   Bayiliklerimiz   |   Haberler   |   Yeni Ürünler   |   Download   |   İletişim
Her hakkı Gokhanelektrik.com 'a aittir © 2013